530 183 184

Aktualności

14-01-2017

Jak serwisy społecznościowe wspierają dział HR?

Według badań już 14 mln Polaków ma aktywne konto na Facebooku. Przy pomocy serwisu chętnie budujemy relacje, wymieniamy się wiedzą i wypowiadamy opinię. Dlaczego nie wykorzystać tego w pracy?

Firmowy portal społecznościowy może okazać się doskonałym narzędziem poprawiającym efektywność współpracy i wzrost zaangażowania.

Firmowy portal społecznościowy może stanowić odpowiedź na wiele pytań, które od lat stawiają sobie firmy: jak  angażować pracowników, jak zachęcać do wymiany wiedzy, jak budować relacje, zwłaszcza w organizacjach z rozproszoną strukturą? Intuicyjna w obsłudze platforma z interfejsem wykorzystującym rozwiązania doskonale znane z najpopularniejszych serwisów społecznościowych pozwala pracownikom na utrzymywanie stałego kontaktu z pozostałymi członkami zespołu, niezależnie od miejsca i czasu pracy. Interaktywny charakter portali społecznościowych, w tym możliwość współdzielenia dokumentów i plików multimedialnych w czasie rzeczywistym, usprawnia współpracę pomiędzy poszczególnymi pracownikami czy grupami roboczymi, szczególnie podczas realizacji wymagających i długotrwałych projektów.

Więcej na: http://www.hrnews.pl/TopNews,4753,Serwisy-spolecznosciowe-jako-wsparcie.aspx