Szkolenia

Organizujemy szkolenia dla pracowników biura Zarządu, w szczególności szkolenia dla sekretarek i asystentek oraz office managerów. Podczas szkoleń łączymy teorię z praktyką.

Na co dzień zajmujemy się prowadzeniem spraw naszych klientów, odwiedzamy urzędy oraz rozwiązujemy zaistniałe problemy. Tym, co nas wyróżnia, jest posiadane doświadczenie oraz praktyczna  wiedza, którą dzielimy się z uczestnikami naszych szkoleń. Istnieje możliwość dostosowania programu do  aktualnych potrzeb uczestników. Naszą specjalizacją są szkolenia dla asystentek.

Zapraszamy na stronę dedykowaną szkoleniom, prezentujemy na niej szczegóły szkoleń znajdujących się aktualnie w ofercie.

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte dają nam  możliwość dopasowania programu szkolenia do aktualnych potrzeb i oczekiwań uczestników (klienta). Ważnym elementem są warsztaty, podczas których analizujemy konkretne przypadki z życia firmy. Naszą specjalizacją są szkolenia z zakresu administracyjnej obsługi biura, obsługi biura Zarządu, protokołowania, sporządzania dokumentacji organów oraz przygotowywania pism firmowych.

Zapytaj o ofertę na szkolenie zamknięte!

Szkolenia otwarte

Zaletą szkoleń otwartych jest możliwość wymiany doświadczeń biznesowych pomiędzy uczestnikami szkolenia. Prowadzimy szkolenia dla wyspecjalizowanych firm szkoleniowych.

 

Terminarz szkoleń

Z myślą o wygodzie uczestników naszych szkoleń, uruchomiliśmy stronę, na której znajdują się aktualne dane na temat naszej oferty szkoleniowej.
więcej

Zdobądź - kompetencje, profesjonalizm i sprawność!

Zapraszamy na szkolenie z cyklu biurowe ABC dedykowane asystentkom Zarządu. W ciągu jednego dnia omówimy najważniejsze zagadnienia związane z pracą biura Zarządu. Przychodząc na szkolenie, otrzymasz skondensowaną dawkę niezbędnej wiedzy, stanowiącej solidny fundament dalszego zawodowego rozwoju. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z pracą  w biurze, chcesz awansować i poszerzać horyzonty, to szkolenie spełni Twoje oczekiwania.

Warszawa (Centrum)

do uzgodnienia

2 dni, godz. 9.30-16.00

1790 zł (+ 23% VAT)

więcej

Trudności w załatwianiu spraw w Krajowym Rejestrze Sądowym są bolączką wielu firm. Zapraszamy na warsztaty, podczas których poznasz zasady wypełniania wniosków, samodzielnie przygotujesz wniosek o zmianę danych w rejestrze przedsiębiorców oraz dowiesz się, co zrobić w przypadku wezwania do uzupełnienia braków lub zwrotu wniosku.

Warszawa (Centrum)

do uzgodnienia

1 dzień, godz. 9.30-16.00

990 zł (+ 23% VAT)

więcej

Zapraszamy do udziału w warsztatach poświęconych zasadom sporządzania notatek i protokołów. Dedykujemy je osobom, które chcą udoskonalić swoje umiejętności w zakresie przygotowywania pism i innych dokumentów firmowych.

Warszawa (Centrum)

do uzgodnienia

1 dzień, godz. 9.30-16.00

990 zł (+ 23% VAT)

więcej