Zachęcamy wszystkie spółki znajdujące się w procesie likwidacji do skorzystania z naszej oferty wirtualnego biura dla spółek w likwidacji. Oferujemy najem wirtualnego adresu za jedyne 10 zł netto miesięcznie. Warunkiem skorzystania z promocji jest wpis likwidacji w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Spółki w likwidacji potrzebują optymalizacji

Umowa zawarta z spółką w likwidacji wygasa z chwilą wykreślenia podmiotu z rejestru. Dzięki naszej usłudze możecie mieć pewność, że starannie obsłużmy Waszą koresponduję w trakcie procesu likwidacji. Odbierzemy listy i powiadomimy Cię o tym na bieżąco. Będziesz mógł podjąć niezbędne działania. W czasie Twojego urlopu, pobierzemy awizo, abyś nie martwił się o sprawy zawodowe w czasie odpoczynku. Wystarczy, abyś nas o to poprosił mailowo. Nie pobieramy dodatkowych opłat za awizo. Zależy nam na tym, aby klientom zapewnić komfortową obsługę. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby współpracujących z nami przedsiębiorców.  Oferta dla spółek w likwidacji spełnia specyficzne potrzeby tych podmiotów.

Jak generować oszczędności w spółkach w likwidacji?

Optymalizacja kosztów w spółkach w likwidacji pomoże w oszczędności znaczących środków finansowych, które możesz wykorzystać na zaspokojenie zobowiązań oraz uregulowanie wszelkich należności wobec wierzycieli. Jeśli skorzystasz z naszej oferty, zyskasz konkretne oszczędności. Likwidowana spółka nie będzie generować niepotrzebnych kosztów. Pamiętaj, że na wykreślenie spółki czeka się nawet kilka miesięcy. Konsekwentne zarządzanie kosztami w spółkach w likwidacji jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w procesie zakończenia działalności. Nasz oferta to niskie koszty utrzymania adresu siedziby w procesie likwidacji.

Skorzystajcie z naszej oferty już teraz i nie martwcie się o koszty i bieżącą obsługę korespondencji.