Prowadzimy profesjonale szkolenia dla asystentek kadry zarządzającej. Uczymy, jak organizować pracę, jak komunikować się efektywnie oraz zarządzać biurem i dokumentacją. Omawiamy również niezbędne w pracy asystentki zagadnienia prawne i księgowe. Doskonalimy umiejętności w zakresie sporządzania dokumentów, prowadzenia rejestrów dokumentacji i archiwizacji. Na nasze szkolenia zapraszamy również office managerów, specjalistów ds. administracji, specjalistów ds. korporacyjnych.

Korzyści

Wyróżnia nas doświadczenie oraz praktyczna  wiedza, którą dzielimy się z uczestnikami szkoleń i warsztatów. Na co dzień zajmujemy się prowadzeniem spraw naszych klientów, rozwiązujemy bieżące problemy, kontaktujemy się z urzędami. Jesteśmy na bieżąco z prawem, praktyką sądową oraz urzędową. Jesteśmy elastyczni i możemy dostosować program do  indywidualnych potrzeb uczestników. Specjalizujemy się w zagadnieniach prawa handlowego, obsłudze korporacyjnej spółek oraz zagadnieniach z zakresu obsługi i prowadzenia biura. Formalności to nasza specjalność.

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte, organizowane na indywidulane zamówienie firm, dają nam  możliwość dopasowania programu szkolenia do aktualnych potrzeb i oczekiwań uczestników (klienta). Ważnym elementem wszystkich szkoleń są warsztaty, podczas których analizujemy konkretne sytuacje z życia firmy. Naszą specjalizacją są szkolenia z zakresu administracyjnej obsługi biura, obsługi biura Zarządu, protokołowania, sporządzania dokumentacji organów oraz przygotowywania pism firmowych.

Indywidulane sesje

Jeśli nie chcesz czekać na termin szkolenia otwartego lub potrzebujesz konsultacji w konkretnych sprawach, zamów sesję indywidualną.

Indywidualne warsztaty to nowa formuła szkoleń dla grup 1-3 osobowych. W opinii uczestników taka formuła szkoleń przynosi lepsze efekty. Uczestnicy chętniej zadają pytania, pracujemy na konkretnych przykładach oraz prawie idealnie dostosowujemy poziom szkolenia do poziomu uczestników.

Dodatkowo istnieje możliwość wyboru modułów szkolenia i skoncentrowania uwagi na zagadnieniach ważnych dla uczestników. Gorąco polecamy tą formę szkoleń. Można zapisać się w każdej chwili, bez oczekiwania na termin. Szkolenie poprowadzimy nawet dla jednej osoby!

W tej formule dostępne są wszystkie nasze szkolenia. Zapraszamy!