Już 23 kwietnia odbędzie się pierwsze w tym roku szkolenie dla asystentek Zarządu i pracowników biura Zarządu. Zajmiemy się tematyką wypełniania e-formularzy do KRS.

Trzeba się uczyć, aby nie zostać w tyle

Tematyka wniosków do KRS jest zawsze żywa. Sąd rejestrowy się cyfryzuje, ale problemy wnioskodawców pozostają takie same. Błędnie wypełnione e-formularze, brak załączników dokumentujących zmianę lub ich niekompletność, nieprawidłowa postać dokumentów. I w końcu obowiązek dostarczenia do sądu oryginałów dokumentów złożonych w postaci elektronicznej, czyli w skanie. Wszystko to razem wzięte spędza sen z powiek osób, które podejmują wyzwanie i pomimo braku doświadczenia i wprawy próbują samodzielnie prowadzić postępowania w KRS. Dostając pismo z sądu, pytają się w myślach, co tym razem…? Nasze szkolenie jest właśnie dla takich osób, aby mogły nauczyć się, jak skutecznie i bez potknięć wypełniać e-formularze do KRS i aktualizować dane spółek.

Podczas szkolenia będziemy doskonalić warsztat pracy oraz zdobywać pożyteczną i praktyczną wiedzę, którą wykorzystasz na co dzień. Wypełnienie e-formularzy do KRS to szkolenie, podczas którego uzupełnisz i usystematyzujesz swoją wiedzę.

Czego się nauczysz się na szkoleniu dla asystentek Zarządu?

Z nami dowiesz się…

  • jak prawidłowo wypełniać e-formularze do KRS,
  • jak przygotować załączniki do wniosku i w jakich aktach prawnych szukać wskazówek ,
  • jakie wymogi formalne muszą spełniać dokumenty składane do sądu rejestrowego,
  • jak poradzić sobie w sytuacji odmowy wpisu, zwrotu wniosku czy wezwania do uzupełnienia braków,
  • jakie są konsekwencje uchybień w obowiązkach aktualizacyjnych spółek wpisanych do rejestru i jak im zapobiegać,

a także

  • jakie dane podlegają aktualizacji,
  • jak czytać aktualny oraz pełny odpis z rejestru przedsiębiorców,
  • jak przygotować pismo przewodnie lub odpowiedź na korespondencję otrzymaną z sądu rejestrowego.

Jak pracujemy?

Prowadząc szkolenie, skupiamy się na tym, aby dostarczyć uczestnikom dokładnie takiej wiedzy, jakiej potrzebują w swojej codziennej pracy. Analizujemy przykłady, przede wszystkim te podane przez uczestników, uczymy się, jak przygotować wniosek w konkretnej sprawie. Ważnym aspektem szkolenia jest również poznanie praktyki referendarzy sądowych, analiza problemów, jakie mogą pojawić się w trakcie postępowania oraz podanie konkretnych rozwiązań i sposobu działania. Chodzi o to, aby każdy wniosek do KRS zakończył się wpisem zmian, nawet jeśli w trakcie wystąpią jakieś trudności lub jeśli popełnimy błąd.

Na czym się skupiamy?

Bardzo zależy nam na tym, aby szkolenie dla asystentek Zarządu skutkowało podniesieniem kompetencji, zwiększyło ich efektywność i dodawało odwagi w pokonywaniu różnych formalnych przeszkód. Z tego względu podczas warsztatu dzielę się z uczestnikami praktycznymi wskazówkami, które w przyszłości pomogą w konkretnych sytuacjach.

Uczymy się na przykład, jak dokonać wpisu zmiany wspólników, Zarządu czy prokurentów, jak zmieniać adres spółki w KRS, jak zarejestrować zmianę umowy spółki. Szczegółowo omawiamy również kwestię załączników do wniosku, które są podstawą wpisu.

Dla kogo?

Szkolenie jest przeznaczone dla asystentek Zarządu oraz innych osób na co dzień związanych z biurem Zarządu i potrzebujących profesjonalnego wsparcia w codziennych obowiązkach. Nasz warsztat Wypełnienie e-formularzy do KRS stanowi doskonałą okazję do poszerzenia umiejętności oraz wymiany doświadczeń.

Ile kosztuje?

Szkolenie kosztuje 990 zł netto. Przy zgłoszeniu 2 uczestników do udziału w szkoleniu otrzymacie rabat 10% od ceny netto. Szkolenie można również wykupić w formule zamkniętej – zainteresowanych zapraszam do kontaktu mailowego: malgorzata.wozba@wirtualne-bz.pl

Jak się zapisać?

Wystarczy wybrać szkolenie, używając formularza kontaktowego, a następnie w odpowiedzi na wiadomość kontaktową z naszego biura opłacić udział w szkoleniu.

Szkolenia odbywają się stacjonarnie w Warszawie (Centrum).

Szczegóły dotyczące terminów i programu znajdują się pod linkiem: https://www.wirtualne-bz.pl/wypelnianie-wnioskow-krs/

Z niecierpliwością czekamy na nasze wspólne spotkanie podczas szkolenia!y