Twoja firma zatrudnia cudzoziemców? Pomożemy Wam w założeniu dla nich kont bankowych bez konieczności wizyty w oddziale banku. Przygotujemy wszystkie potrzebne dokumenty i pomożemy w ich prawidłowym wypełnieniu. Formalności ograniczamy do minimum. Zapraszamy do współpracy działy HR oraz agencje pracy czasowej!

Zapraszamy do współpracy w zakresie kompleksowej pomocy przy otwieraniu kont bankowych dla pracowników z zagranicy. Aktualnie współpracujemy z bankiem Santander i pomagamy w otwieraniu konta „Jakie Chcę” pracownikom ze Wschodu (m.in. z Ukrainy, Rosji, Gruzji) mieszkającym w Polsce.

Warunki konta są korzystne dla pracowników, ponieważ nie ponoszą oni żadnych opłat przy wpłacie wynagrodzenia na konto przez pracodawcę.

Na czym polega procedura? Pracownik podpisuje komplet dokumentów bankowych, przekazuje je nam, a my zapewniamy ich dostarczenie do banku. Konto otwierane jest w ciągu tygodnia po otrzymaniu dokumentów przez bank. Cała procedura jest prosta, szybka i gwarantuje płynny obieg dokumentów.

Oferujemy pomoc w języku polskim, rosyjskim i angielskim.

Konto „Jakie Chcę” Santander to przede wszystkim jego bezpłatne* prowadzenie, przelewy natychmiastowe, obsługa funkcji BLIK oraz wypłaty gotówki BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce. Ekokarta Dopasowana ma wygodną funkcję wielowalutową.

Zapraszamy do współpracy.

*Warunki 0 zł – Prowadzenie konta jest bezpłatne, jeśli co miesiąc zasila się je łączną kwotą minimum 500 zł i płaci się chociaż jeden raz kartą lub BLIKIEM. W przeciwnym razie opłata za prowadzenie konta wynosi 6 zł miesięcznie, a za kartę 8 zł.